Haberler

Strategy Analytics firmasının verilerine göre Xiaomi, giyilebilir teknoloji satışlarında dünya genelinde ilk defa liderliği elde etti. Şirketin bu ünvanı elde ederken kazandığı müşterilerin neredeyse tamamını, Fitbit kullanıcıları oluşturuyor çünkü aynı rapora göre Fitbit satışları bu dönemde yüzde 40 oranında düştü. 2017 yılı ikinci çeyreğinde dünya genelinde 21.6 milyon adet giyilebilir ürün satışının gerçekleştiğini belirten rapor, bu satışların yüzde 17,1’ini Xiaomi’nin gerçekle..

DEVAMINI OKU

    Özellikle notebook yedek parçaları satışı ile farklı bir çizgide e-ticarete başlayan engaranti, bu başarısını yazılım satışlarına da yansıttı.     Oxmedya tarafından esnek bir tasarım ve tescilli teması ile hazırlanan Engaranti, hedeflenen başarı çizgisini yakalamıştır. Kullanım kolaylığı ve yönetim tarafının çok kolay ve anlaşılır olması sisteme adaptasyonu hızlandırmıştır. eğitim desteği olmadan dahi kullanılabilecek bir sistem olması işleri daha da kolaylaştırmıştır..

DEVAMINI OKU

     Uzak Doğudaki kalite üretim tesislerinde ürünlerini hazırlatıp, yurt içi ve yurt dışına pazarlayan Avrasya Market, Akınsoft E-Ticaret sistemini tercih ederek Oxmedya ile çalışmaya başlamış ve yeni sitesini yayına vermiştir.(www.avrasyamarket.com)     Wolvox ile entegre çalışan e-ticaret sitesinde binlerce ürünü cazip fiyatlarla satışa sunan Avrasya Market sektördeki en büyük eksikliklerden birçoğunu kapatmıştır. Sektördeki 13 yıllık tecrübesini e-ticarete taşıyan..

DEVAMINI OKU

      Anadolu'nun ünlü markalarından Dilara Deri, www.diladays.com ismiyle e-ticaret hayatına başladı.  Diladays.com stoklarında bulunan binlerce ayakkabı ve çanta çeşitlerini iddialı kampanyalarla satışa sundu. Kredi kartı ile ödeme, kapıda ödeme ve havale yöntemleriyle ödeme kabul eden Diladays, mağazasındaki müşteri odaklı yaklaşımını internet sitesine de yansıtmıştır.      Diladays olarak E-Ticaret macerasına Oxmedya ile başladı ve sürekli destek alar..

DEVAMINI OKU